Blog

Proč nám chci říkat Pivoňky…..

  Nejdříve jsem hodiny přemýšlela. A nejen já, ale i má nejbližší rodina. Nápadů bylo mnoho, ale stále to nebylo ono. Víte, takové to chvění, kdy si řeknete „Páni“.  Začínala jsem být trochu zoufalá. A tak mne napadlo vyhlásit soutěž, o nejhezčí pojmenování žen, jako jsme my, na facebooku mého šicího studia. A pár nových jmen se objevilo.

 Laskonky!!! „ Protože všechny holky s pár kilogramy navíc mají vždy laskavé srdíčko.“ To psal milé Pivoňky muž.  Není to úžasné?

 Pralinky. Sladké a plné toho dobrého, co v srdíčkách takové ženy mají.

  V sobotu jsem se pustila do hledání vítěze. Seděla jsem v relaxačním křesle a popíjela čaj. „Pusinky, jemné a nadýchané.“ Četla jsem komentář, a hleděla zamyšleně před sebe, do kuchyně. To mne zaujalo „Jemné, nadýchané, načechrané.“ A bylo to tady. V kuchyni na lince byla kytice světlých Pivoněk.

Koukala jsem na ně a bylo rozhodnuto.

  Pivoňky pěstovala babička na zahrádce, kde jsem trávila krásné dětství. Měli jsme všechny barvy. Lítala jsem po zahradě se starou záclonou na hlavě a v náručí kytici Pivoněk, pořád jsem byla princezna.

 Pivoňka je krásně nadýchaná, objemná, plná, velká a hlavně krásná.

 Tak jako my. Jako my, co nosíme kila navíc. Někdy to umíme nosit, ale někdy nás to trápí. Máme problém se hezky obléknout, protože jít si koupit oblečení ve velikosti 48+ není možné. Občas si chceme i poklábosit o našich problémech, a co si budeme povídat. I když máme super kamarádku, samozřejmě štíhlou, občas nemůže pochopit, co nás trápí. Proto jsou tu Pivoňky.

S kily bojuji od mládí, a stejně dlouho se zajímám o módu. Šiji přes 30 let. Pár ženám jsem i koučem.

Je mi 47 let a má současná velikost je 52. Barvy mám ráda veselé a také je nosím. A budu ráda, když je budete nosit také, abychom společně zářily, jako ty krásné Pivoňky…..

No, není nádherná ?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: