O mne

Mám dlouhé příjmení a tak jsem podpis zkrátila na Tsch. A dlouho trvalo, než jsem tuto zkratku využila i pro své studio. Byly jsme krejčovství Šarkan. Ale poslední roky, jsem nejen šila, ale i tvořila, jiné projekty. Byly to naše nové výzvy, s kterými někdy pomáhala celá naše tříčlenná rodinka. A tak došlo ke změně na šicí studio s mým podpisem Tsch. Přijala jsem nové výzvy a přes všechny těžké chvíle, které nás za poslední měsíce všechny postihly, jsme firmu udrželi a můžu vám ji představit.

 Šiji přes 30 let a tak jsem se rozhodla zkušenosti předávat. Za poslední rok začala šít celá republika a tak proč si neušít i něco většího než roušku. Přeji vám, abyste poznali, jak úžasný pocit je, si něco vytvořit. Mám ráda veselé lidičky a tak se těším na naše společné lekce.

     Tak jako každá žena se ráda oblékám. Bohužel celý život bojuji se svojí váhou a vím, jak je těžké sehnat pěkný kousek ve větší velikosti. Často jsem díky vytíženosti neměla čas, si něco ušít. Následoval hon na oblečení v obchodech. Většinou neúspěšně. A tak jsem sedla v nočních hodinách ke stroji a něco si ušila. Mám ráda tmavě modrou barvu, k ní bílou a červenou. Takový námořnický styl. A naše kolekce pro ženy do velikosti 54/56 má směr.     Směr na naše molo přístavu.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: